نرم افزار

نرم افزار مالی و مدیریتی آریا مهر (ره آورد)

گروه شرکتهای ره آورد در زمینه های حسابداری، حسابرسی، مشاوه مالی و مالیاتی در حال فعالیت می باشد.
با توجه به سوابقی که در این زمینه داشته از سال 1386 شروع به ساخت نرم افزار ره آورد منطبق با آخرین رهنمود های سازمان حسابرسی ، پیرو استاندارد های روز حسابداری ایران کرده است.

دامنه کاربری :

انواع شرکتها ، موسسات ، کارخانجات ،شرکتهای خدماتی از استفاده کنندگان عمده نرم افزار میباشند.

مشخصات فنی نرم افزار :

این نرم افزار در تمام ویندوز های 32 و 64 بیتی قابل استفاده بوده و به تعداد نامحدود بر روی کامپیوتر های مختلف قابل اجرا میباشد و هیچ گونه محدودیتی در تعداد دفعات نصب ندارد. شما میتوانید به راحتی و بدون نیاز نیروی متخصص نرم افزار را نصب کنید. قابلیت اجرا بر روی سیستم عامل های: Windows XP, windows SERVER 2008 R2, Windows 7, Windows 8… UP TO پایگاه داده آن با استفاده از نرم افزار SQL server ومحیط اجرایی آن توسط VB.net طراحی و پیاده سازی شده است .

نگاهی به محصولات :

شامل مجموعه ای است به هم پیوسته و یکپارچه از بخش های :

و دهها قابلیت منحصر به فرد دیگر در زمینه ارائه سیستم های مالی ، بازرگانی می باشد.


سیستم حسابداری مالی

سیستم انبار، خرید، فروش

مدیریت فرآیندهای انبار داری و کسب اطلاعات دقیق و به هنگام از وضعیت موجودی های سازمان از نیاز های اولیه و مهم مدیران است تا بتوانند بر اساس آن برنامه ریزی و تصمیم گیری مناسبی برای کنترل هزینه های نگهداری موجودی ، سفارش گزاری و تامین به موقع کالا و پیش گیری از کمبود موجودی آن انجام دهند.

سیستم بانکداری

سیستم حقوق و دستمزد

سیستم بودجه

گزارشات

به منظور سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز کاربران در بخش گزارش گیری امکانات در اختیار کاربر قرار داده شده است .که با کمک آنها هر کاربر میتواند بسته به نوع اطلاعات و ویژگی های آن خروجی مورد نظر خود را تهیه و تنظیم نماید. وجود موتور گزارش گیری بسیار قوی موجود در سیستم به کاربر این امکان را میدهد که بدون نیاز به طراحان نرم افزار و بدون نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی اقدام به تهیه گزارش های مورد نیاز خود نماید.

داشبورد مدیریتی

پشتیبانی

شرکت ره آورد اعتقاد دارد که پشتیبانی ونگهداری مستمر از هر نرم افزار مهمتر از پیاده سازی ان می باشد زیرا تا قبل از پیاده سازی نرم افزار شرکت بهره بردار وابستگی خاصی به تکنولوژی اطلاعات ندارد ولی پس از پیاده شدن و کاربردی شدن هر نرم افزار کلیه فعالیت های شرکت منوط به صحت عملکرد آن خواهد بود.

خدمات شرکت در جهت پشتیبانی ونگهداری نرم افزار ارائه شده به مشتریان :

این شرکت با رعایت استاندارد ها و الزامات سیستم های مالی در طراحی نرم افزار جامع ره آورد باعث شده کاربر نیاز به احاطه بر مباحث علمی ذکر شده نداشته باشند و از جنبه دیگر این نرم افزار قابلیت بر اورده ساختن انتظارات کاربران حرفه ای را نیز دارا باشند.